Délka 3h 18min35lekcí

Maturita z angličtiny od A do Z - ústní část

96%
Délka 3h 18min35lekcí
Načítání

Získej přístup
k celému kurzu

3,3hodin videí35lekcí
i

Videokurz je zároveň součástí výhodného balíčku

Zobrazit balíčekušetříš min. 290 Kč

Co se v tomto videokurzu naučíš?

Chcete si zábavnou formou zopakovat maturitní látku, nebo vás maturita z angličtiny přímo děsí? Don’t worry! Mám pro vás kurz, který obsahuje dokonalý návod na to jak uspět u ústní části maturity z angličtiny.

Ve více než 30 videích probereme všechny 4 části ústní maturity.
První část je o povídání na zadané obecné téma. Povíme si, jak to udělat, abyste získali plný počet bodů za všechny hodnocené části vašeho výkonu. Tedy za splnění úkolu, slovní zásobu i gramatiku. Probereme důležité gramatické jevy, které se vám budou v této části hodit. Budou to minulý čas prostý (past simple), minulý čas průběhový (past continuous), předpřítomný čas (present perfect), předminulý čas (past perfect), vazbu used to a podmínkové věty (second conditional). Podíváme se na to, jak by mohla vypadat modelová maturita - bude scénka.

Ve druhé části se zaměříme na popis a srovnávání obrázků. Povíme si, jaké fráze používat při popisování obrázku a jaké fráze používat při srovnávání. Při srovnávání se nám bude hodit umět stupňovat přídavná jména. Povíme si také důležitý princip, který vám může zachránit spoustu bodů.

Ve třetí části si povíme jak se připravit na samostatný projev na předem známé téma a ukážeme si, jak má takový projev vypadat. Zpracujeme si maturitní otázku Introducing the United Kingdom

Čtvrtá část maturity je o domlouvání se s vaším učitelem. Úkolem je domluvit se s ním na nějaké akci nebo projektu. Tedy vyřešit komunikační situaci. Řekneme si jak na to. Jaké fráze používat, na co se soustředit a navíc vám povím pár tipů, bez kterých byste mohli přijít o cenné bodíky.

Poslední část kurzu je takový bonus. Projdeme spolu nejčastější chyby, které maturanti dělají ve slovíčkách, v gramatice, ve výslovnosti, v záměně slov a v plnění úkolů.

Kdo bude tvůj lektor?

Broňa Sobotka

Lektor angličtiny

Broňa je skvělý učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit se strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. English is his life and smile is his style!

A teď podrobněji a seriózněji: Broňa má vystudované lektorství a učitelství angličtiny a díky tomu Mgr. před jménem a červený diplom na poličce, mezinárodní cambridgeské jazykové zkoušky CPE (Certificate of Proficiency in English) a CAE (Certificate in Advanced English), státní jazykovou zkoušku, mezinárodní učitelské zkoušky CELTA a dlouholeté zkušenosti s výukou (soukromé hodiny, skupinové kurzy, vícedenní intenzivní jazykové kurzy, výuka na univerzitě) a pedagogickým působením (vedoucí táborů, oddílu, kurzy zážitkové pedagogiky).

Broňa pobýval rok v Irsku, kde navštěvoval večerní kurzy University College Corku a taktéž rok ve Skotsku, kde přes den procvičoval anglickou konverzaci se zákazníky a večer studoval angličtinu na University of Highlands and Islands v Perthu. Léto 2014 strávil v Oxfordu, kde úspěšně složil mezinárodní učitelské zkoušky CELTA. Na stejné místo se vrátil i v létě 2015, tentokráte však již v roli učitele – učil pět týdnů angličtinu studenty z celého světa.

V současné době kromě soukromých hodin a kurzů učí také angličtinu na Gymnáziu Elgartova v Brně (kde byl svými studenty nominován na cenu Zlatý Ámos) a na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity vede předmět Zážitkové učení ve výuce jazyka na střední škole a nově také Hry a aktivity pro výuku AJ.

Broňa je optimista, co se snaží radovat z každého dne a věří, že každý má v sobě potenciál naučit se cizí jazyk. (A také v to, že “Life is too short for boring English lessons” :))

Jak kurz hodnotí ostatní studenti?

Celkové hodnocení:
96%

Zakoupila jsem dceři kvůli přípravě k maturitní zkoušce. Videa jsou přehledná, srozumitelná a udrží pozornost. Sama ze zvědavosti občas nějaké zkouknu a pomohlo mi osvěžit si např. časy. Děkuji za pěkné zpracování.

Markéta Šťastná

Srozumitelné vedení kurzu, které se zaměřuje na připravenost studenta a to velmi efektivní a praktickou formou. Děkuji za Vaši energii. VS

Vlasta Surová

Skvělý kdyby byl každý učitel takový jako Broňa nemám stresy že řeknu něco špatně a nebojím se mluvit 👍 dekuju za dodání sebedůvěry alespoň trochu k té maturitě 🤗

Jaroslava Mrkosová

Hello Jaroslava! To já táááák moc děkuji a moc držím palce! ❤️

Broňa SobotkaLektor

Přála bych si mít ve škole přesně takového učitele jako je Broňa.

Marie Pošustová

Thank you soooo much! ☺️

Broňa SobotkaLektor

?
Nejčastější dotazy

Jak kurzy fungují?

Na jak dlouho budu mít ke kurzu přístup?

Co když se kurz změní / aktualizuje?

Jak si mohu kurzy objednat?

Jak mohu zaplatit a kdy získám přístup?

Je možné reklamovat zakoupený kurz?

Všechny nejčastější dotazy

Související kurzy

Podívej se na podobné kurzy nebo balíčky