Délka 9h 1min81lekcí

Jak si najít skvělou práci

100%
Délka 9h 1min81lekcí
Načítání

Získej přístup
k celému kurzu

9hodin videí81lekcí
i

Co se v tomto videokurzu naučíš?

Je čas na změnu? Najděte si novou práci!
V dnešní době je práce všude dost. Ale jaké práce?
Chcete-li si najít práci, která vás bude bavit, kde budete dělat něco užitečného, kde budete mít možnost se realizovat ve skvělé firmě a s fajn lidmi, je možné, že se o ni budete muset poprat.

Pokud máte na mušce skvělou práci, nebude stačit, že se přihlásíte a oni vás vezmou, protože na trhu nikdo jiný není. Tady si budou vybírat. A je to dobře. Vy si chcete přece také dobře vybrat!.

Tento kurz je absolutním shrnutím všeho důležitého, co potřebujete k tomu, abyste převzali kontrolu nad svou kariérou. Připraví vás, "nachytří" a vybaví takovými informacemi a dovednostmi, že budete vědět, co chcete dělat a proč, budete se prezentovat tím nejlepším, originálním životopisem a motivačním dopisem, a každý personalista nebo manažer z vás bude nadšený. Budete ideálním kandidátem a budete si moci vybírat. Pusťte se do studia!


Je na vás tento kurz moc obsáhlý?

Pokud se potřebujete pouze rychle naučit, jak napsat skvělý životopis či motivační dopis, anebo jak se připravit na pohovor, koukněte níže na dva kurzy, vyčleněné z těch nejdůležitějších kapitol tohoto kurzu.


Více o lektorce najdete na: Průvodce kariérou

Osnova kurzu

Délka 9h 1min81lekcí

Kdo bude tvůj lektor?

Tereza Valášková

Průvodce kariérou

Terezu zajímají lidi. Její vášní je pomáhat lidem nacházet lepší práci, povzbuzovat je, dodávat sebevědomí. Je nezdolná optimistka s ostřejším humorem. Říká věci jednoduše, tak jak jsou, bez obalu, ale s nadhledem. Má bohaté zkušenosti z práce s jednotlivci, ale i jako HR manažerka v nadnárodních korporacích, specialistka náboru, nebo headhunter. Náboru zaměstnanců se Tereza věnovala jak v personálních agenturách, kde se zaměřovala na seniorní manažerské pozice formou "headhuntingu", tak v interním personálním oddělení velkých nadnárodní korporací, kde byla jako interní HR manažerka zodpovědná i za obsazování pozic od dělnických až po manažerské. Díky této oboustranné zkušenosti dokáže poradit kandidátům z různých úhlů pohledu: 1) jak poznat, že je čas na změnu 2) jak zaujmout zaměstnavatele a prodat svoje přednosti 3) jak odhalit, jestli je zaměstnavatel zajímavý právě pro vás 4) jak rozvíjet svou kariéru a jaký další krok je pro vás vhodný Tereza má největší radost, když se jí podaří pomoci "správnému člověku na správné místo".

Jak kurz hodnotí ostatní studenti?

Celkové hodnocení:
100%

Kurz byl pěkný.Srozumitelně podaný s praktickými ukázkami.Děkuji.

Lenka Beranová

Kurzu jsem vyuzil pri prechodu ze zahranicni akademicke sfery do ceskeho soukromeho sektoru. Vedle ryze praktickych tipu, ktere pro mne byly nove, jsem ocenil i systematicky navod k priprave na vsechny dilci kroky pri hledani zamestnani. Rekl bych, ze mi to umoznilo metodicky zmensit vliv nahody na minimum. Zaroven je kurz podan velmi zabavnou a stravitelnou formou. Nejlepsi vizitkou je, ze jsem svou novou praci ziskal na prvni pokus! Za mne palec nahoru. Marek Smid

Marek Smid

Kurz poskytuje vyčerpávající pohled na průběh výběrového řízení,
poskytuje mnoho cenných rad a informací, jak v jednotlivých fázích výběrového řízení uspět. Nahlíží do "zákulisí" postupů HR pracovníků firem zodpovědných za nábor a navíc, zábavnou formou ukazuje, čeho se vyvarovat a proč.
Kurz vřele doporučuji, protože na jednom místě je shromážděn velmi praktický návod, jak si najít správné pracovní uplatnění.

Vlastimil Novák

Děkuji vám za krásné hodnocení, Vlastimile, jsem ráda, že vás kurz obohatil o cenné informace a zároveň i pobavil. Přeji vám mnoho úspěchů, Tereza

Tereza ValáškováLektor

Určitě je bohatá zkušenost tyto všechny věci vědět a i vidět ideální pohovor. Terezka s Markem jsou moc sympatičtí lidé. Díky moc za tento kurz. :))

Marty

Milane, děkujeme za pochvalu, jsem ráda, že vám je kurz užitečný. Ať se vám daří! Tereza

Tereza ValáškováLektor

?
Nejčastější dotazy

Jak kurzy fungují?

Na jak dlouho budu mít ke kurzu přístup?

Co když se kurz změní / aktualizuje?

Jak si mohu kurzy objednat?

Jak mohu zaplatit a kdy získám přístup?

Je možné reklamovat zakoupený kurz?

Všechny nejčastější dotazy

Související kurzy

Podívej se na podobné kurzy nebo balíčky