Délka 2h 50min24lekcí

Jak uspět u pohovoru

Délka 2h 50min24lekcí
Načítání

Získej přístup
k celému kurzu

2,8hodin videí24lekcí
i

Co se v tomto videokurzu naučíš?

Rozhlížíte se po nové práci a pozvali vás na pohovor? Chcete se opravdu dokonale připravit a získat velký náskok před ostatními uchazeči?

V kurzu jak uspět u pohovoru se dozvíte, jak se na pohovor připravit. Tereza vás naučí, jak reagovat v situacích, o kterých ostatní kandidáti ani nepřemýšleli. Dostanete zákulisní informace o tom, jak to u výběrových řízení chodí a naučíte se dokonale „prodat“ to, co máte. Svoji osobnost, svoje dovednosti a svůj přínos pro budoucího zaměstnavatele. Vyvarujete se zásadních chyb, naučíte se efektně odpovídat na otázky a také se správně ptát.

A to nejlepší nakonec: Naučíte se vyjednat si skvělé peníze.

Držíme vám palce a přejeme zábavné učení.


Více o lektorce najdete na: Průvodce kariérou

Kdo bude tvůj lektor?

Tereza Valášková

Průvodce kariérou

Terezu zajímají lidi. Její vášní je pomáhat lidem nacházet lepší práci, povzbuzovat je, dodávat sebevědomí. Je nezdolná optimistka s ostřejším humorem. Říká věci jednoduše, tak jak jsou, bez obalu, ale s nadhledem. Má bohaté zkušenosti z práce s jednotlivci, ale i jako HR manažerka v nadnárodních korporacích, specialistka náboru, nebo headhunter. Náboru zaměstnanců se Tereza věnovala jak v personálních agenturách, kde se zaměřovala na seniorní manažerské pozice formou "headhuntingu", tak v interním personálním oddělení velkých nadnárodní korporací, kde byla jako interní HR manažerka zodpovědná i za obsazování pozic od dělnických až po manažerské. Díky této oboustranné zkušenosti dokáže poradit kandidátům z různých úhlů pohledu: 1) jak poznat, že je čas na změnu 2) jak zaujmout zaměstnavatele a prodat svoje přednosti 3) jak odhalit, jestli je zaměstnavatel zajímavý právě pro vás 4) jak rozvíjet svou kariéru a jaký další krok je pro vás vhodný Tereza má největší radost, když se jí podaří pomoci "správnému člověku na správné místo".

Jak kurz hodnotí ostatní studenti?

Celkové hodnocení:
Zatím žádná hodnocení

?
Nejčastější dotazy

Jak kurzy fungují?

Na jak dlouho budu mít ke kurzu přístup?

Co když se kurz změní / aktualizuje?

Jak si mohu kurzy objednat?

Jak mohu zaplatit a kdy získám přístup?

Je možné reklamovat zakoupený kurz?

Všechny nejčastější dotazy

Související kurzy

Podívej se na podobné kurzy nebo balíčky